WEEKENDOWY PINOKIO

  • 03.12.2012, 12:18
  • Agnieszka Nowak
WEEKENDOWY PINOKIO
9 grudnia o godz. 12.30 wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora zaprasza na spektakl „Pinokio” w reż. Eweliny Ciszewskiej, podczas którego widzowie znajdą się w nietypowej przestrzeni i będą mogli poczuć się, jak zamknięci w brzuchu wieloryba.

9 grudnia o godz. 12.30 wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora zaprasza na spektakl „Pinokio” w reż. Eweliny Ciszewskiej, podczas którego widzowie znajdą się w nietypowej przestrzeni i będą mogli poczuć się, jak zamknięci w brzuchu wieloryba. A wszystko po to, by poznawać świat z niesfornym drewnianym pajacykiem, który potrafi zarazem wzruszyć swoją serdecznością oraz potrzebą kochania i bycia kochanym. W spektaklu dziecięcy humor nieustannie przeplata się z refleksją. Pinokio, jak każdy młody człowiek, żądny jest przygód, kłamie, często wpada w tarapaty, ale w rezultacie docenia ojcowską miłość i dojrzewa do posłuszeństwa.

Przedstawienie zaskakuje swą barwną formą: scenografią, kostiumami, animacjami, muzyką, grą świateł. Trzyma w napięciu widza.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe