NAGRODY ZA UPOWSZECHNIANIE KULTURY

  • 04.12.2012, 11:23
  • Agnieszka Nowak
NAGRODY ZA UPOWSZECHNIANIE KULTURY
Do 31 grudnia 2012 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu można składać wnioski o przyznanie nagrody Rady Miejskiej Wałbrzycha za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za 2012 r.

Do 31 grudnia 2012 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu można składać wnioski o przyznanie nagrody Rady Miejskiej Wałbrzycha za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za 2012 r. Wnioski o przyznanie nagrody mogą składać instytucje kultury, szkoły wyższe, stowarzyszenia społeczno – kulturalne, związki i stowarzyszenia zawodowe i twórcze, osoby fizyczne i prawne.

Regulamin przyznawania nagród (stanowiący załącznik do Uchwały nr VIII/101/03 Rady Miejskiej Wałbrzycha z dnia 29 kwietnia 2003 r.) i wzór wniosku dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu (w zakładce „Kultura i sport”) oraz w Biurze Kultury, Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu (Pl. Magistracki 1, pok. nr 21, tel.: 74 66 55 106).

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe