SCHIZOFRENIK - OSTATNI SPEKTAKL!

  • 10.12.2012, 09:37
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
SCHIZOFRENIK - OSTATNI SPEKTAKL!
11 grudnia 2012 o godzinie 18.00 po raz ostatni zostanie zagrana sztuka teatralna pt. "Schizofrenik", realizowana przez Teatr Od Dzisiaj. Z racji pożgania z tytułem oraz aktorów w tej sztuce grających zapraszamy wszystkich do obejrzenia jej po raz ostatni.
11 grudnia 2012 o godzinie 18.00 po raz ostatni zostanie zagrana sztuka teatralna pt. "Schizofrenik", realizowana przez Teatr Od Dzisiaj. Z racji pożgania z tytułem oraz aktorów w tej sztuce grających zapraszamy wszystkich do obejrzenia po raz ostatni jednej z najbardziej oryginalnych i znanej sztuki wystawianej w ostatnim czasie na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie, wstęp bezpłatny.
Schizofrenik to sztuka teatralna przeznaczona dla widzów o mocnych nerwach jak i również z minim
alną wiedzą na temat tej choroby. Perypetie dziewczyny chorej na schizofrenie przedstawione w monodramatycznym spektaklu powiązanym z nielicznymi dialogami. Główna bohaterka sztuki zmaga się z własną chorobą, która doprowadziła ją do pobytu zakładzie psychiatrycznym, gdzie poddawana jest nieudolnym badaniom. Wala z własnymi myślami, życie w dwóch różnych światach oraz chęć pokazania personelowi szpitalnemu, że się mylą prowadzą ją do najgorszego rozwiązania wśród możliwych - do samobójstwa.
Spektakl przeznaczony dla osób powyżej 15 roku życia z racji na trudne słownictwo oraz pojęcia medyczne i szczegółowe ukazanie sceny śmierci.
Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe