WIGILIA I PACZKI DLA POTRZEBUJĄCYCH

  • 18.12.2012, 21:55
  • Agnieszka Nowak
WIGILIA I PACZKI DLA POTRZEBUJĄCYCH
400 osób przy jednym stole – to będzie tradycyjnie największa wieczerza wigilijna w powiecie świdnickim.

400 osób przy jednym stole – to będzie tradycyjnie największa wieczerza wigilijna w powiecie świdnickim. W poniedziałek, 24 grudnia, tylu świebodziczan podzieli się opłatkiem z władzami miasta, radnymi i duchowieństwem podczas spotkania opłatkowego dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej. Jak co roku gościem specjalnym będzie biskup świdnicki, Jego Ekscelencja Ignacy Dec, który udzieli błogosławieństwa wszystkim uczestnikom. Wigilia rozpocznie się o godz. 11., a poprzedzona będzie tradycyjnie mszą świętą, odprawioną w kościele pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego na Osiedlu Piastowskim.

Tuż po spotkaniu opłatkowym rozdane będą paczki świąteczne, których OPS przegotował aż 550. W paczce znajdą się produkty spożywcze, przydatne na świątecznym stole: kurczak, szynka, boczek, kiełbasa.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe