KOLARZE WIDOCZNI W KARKONOSZACH

  • 02.01.2013, 08:42
  • Katarzyna Krzak
KOLARZE WIDOCZNI W KARKONOSZACH
W dniach 27-30.12.2012 roku kolarze LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Dorota Przęzak, Paula Guz, Natalia Mielnik, Karolina Garczyńska wraz z trenerem Mariuszem Mazurem i zawodnikiem klubu TC Chrobry Głogów Konradem Tomasiak przebywali na obozie przygotowawczym w Karkonoszach.

W dniach 27-30.12.2012 roku kolarze LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Dorota Przęzak, Paula Guz, Natalia Mielnik, Karolina Garczyńska wraz z trenerem Mariuszem Mazurem i zawodnikiem klubu TC Chrobry Głogów Konradem Tomasiak przebywali na obozie przygotowawczym w Karkonoszach. Był to ciężki obóz wytrzymałościowy dla kolarzy ponieważ nocowali oni w Schronisku na Szrenicy na wysokości 1430 m n.p.m. Głównymi treningami podczas pobytu były biegi na nartach biegowych na jakuszyckich trasach. W każdy dzień zawodnicy z strojach klubowych byli tam widoczni. Po każdym zakończonym treningu czekał ich marsz z plecakami na Szrenicę. Pierwszego dnia podążali oni na górę w ciemnościach i lekkiej śnieżycy. W kolejnych dniach udawało się wejść na górę nieco po zmroku. W czasie 4 dni zawodnicy wykonali 17h treningowych.

 

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe