PRZYDA SIĘ PRZEZ CAŁY ROK

  • 12.01.2013, 13:14
  • Agnieszka Nowak
PRZYDA SIĘ PRZEZ CAŁY ROK
Zakład Gospodarki Komunalnej w Świebodzicach wzbogacił się o nowy sprzęt. To nowoczesna pługopiaskarka DAF FALF 55.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Świebodzicach wzbogacił się o nowy sprzęt. To nowoczesna pługopiaskarka DAF FALF 55.

- Zakupiona dzięki dotacji z Urzędu Miasta pługopiaskarka pozwoli nam sprawniej i efektywniej oczyszczać miasto podczas sezonu zimowego, ale nie tylko- mówi Kacper Nogajczyk, dyrektor ZGK. - Nowo zakupiony samochód wyposażony jest również w kontener oraz w urządzenie hakowe do odbioru kontenerów KP-7, KP-10 i DIN 30722 – czyli auto będzie także służyło przez cały sezon jako wywrotka i pojazd do wywożenia odpadów.

Auto ma na wyposażeniu posypywarkę (na sól, piasek, mieszankę piaskowo-solną lub inny materiał uszorstniający) i pług odśnieżny. Wprawdzie na razie zimy nie ma i śniegu jak na lekarstwo, ale przecież przed nami jeszcze cały styczeń i groźny zazwyczaj luty – więc sprzęt na pewno się przyda.

Koszt zakupu samochodu to około 460 tys. zł.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe