POLICJANCI PODSUMOWALI ROK 2012

  • 24.01.2013, 10:56
  • Agnieszka Nowak
POLICJANCI PODSUMOWALI ROK 2012
Świebodziccy policjanci wraz z kolegami z komisariatu w Dobromierzu podsumowali miniony rok na dorocznej odprawie.

Świebodziccy policjanci wraz z kolegami z komisariatu w Dobromierzu podsumowali miniony rok na dorocznej odprawie. W odprawie uczestniczył też Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans, radni członkowie Komisji Bezpieczeństwa. Wśród zaproszonych gości był także szef powiatowej policji, inspektor Krzysztof Niziołek oraz zastępca wójta gminy Dobromierz Edward Krumplewski.

Wyniki pracy komisariatu w Świebodzicach przedstawił komendant, nadkomisarz Piotr Galicki oraz zastępca, podinspektor Robert Brożyna.

 

- Niestety, w tym roku nie możemy napisać tak jak w ubiegłym – że było zero bójek. W 2012 roku komisariat odnotował 4 bójki i pobicia. – Trzech sprawców udało się zatrzymać na gorącym uczynku – podkreślał komisarz Piotr Galicki.

 

Spadła liczba skradzionych aut, mniej było także w 2012 roku kradzieży z włamaniem – odnotowano 64 takie zdarzenia, dla porównania rok wcześniej było ich powyżej 80.Aż 31 wypadków drogowych wydarzyło się w roku minionym na terenie miasta, z czego dwa były śmiertelne.

Ogólna wykrywalność w stosunku do roku 2011 spadła w 2012 roku o nieco ponad 3 %.  Z kolei wyniki pracy posterunku w Dobromierzu przedstawił jego kierownik, aspirant Adam Działek. 

 

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe