BEZPIECZNA ZIMA W CZARNEJ GÓRZE

  • 25.01.2013, 10:57
  • Admin TVS
BEZPIECZNA ZIMA W CZARNEJ GÓRZE
W atmosferze dobrej zabawy od 25 do 27 stycznia 2012 specjaliści z wałbrzysko-kłodzkiej grupy GOPR w Czarnej Górze będą zachęcać narciarzy i snowboardzistów do jazdy w kaskach.

W atmosferze dobrej zabawy od 25 do 27 stycznia 2012 specjaliści z wałbrzysko-kłodzkiej grupy GOPR w Czarnej Górze będą zachęcać narciarzy i snowboardzistów do jazdy w kaskach, uświadamiać czym grozi nieodpowiednie wyposażenie na stoku np. nie wyregulowane wiązania i jak ważnym jest przestrzeganie „dekalogu narciarza”. Przewidziano także pokazy akcji ratowniczych oraz naukę zasad pierwszej pomocy.

Partner akcji Mercedes-Benz, który od dwóch lat wspiera GOPR (przekazał  ratownikom 8 samochodów modelu GLK) zajmie się natomiast edukacją kierowców. Fachowcy z tej firmy będą uczyć jak odpowiednio zabezpieczyć bagaż w samochodzie, szybko i sprawnie poradzić sobie z założeniem łańcuchów i przede wszystkim odpowiedzą na pytania dotyczące bezpiecznej jazdy w warunkach zimowych. Osoby które ukończyły 18 lat i posiadają prawo jazdy będą mogły przetestować pod opieką specjalistów od off-roadu Mercedesy: Klasy GLK, Klasy ML oraz Klasy G. Jazdy będą odbywać się w godzinach od 10.00 do 16.00. Natomiast dla nieco młodszych uczestników akcji przygotowano konkursy tematyczne, a dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe