PRZETARGI ROZSTRZYGNIĘTE

  • 31.01.2013, 09:01
  • Agnieszka Nowak
PRZETARGI ROZSTRZYGNIĘTE
Rozstrzygnięto pierwsze przetargi z szerokiego pakietu postępowań na dokończenie prac budowlanych i uruchomienie Centrum Turystyczno-Sportowego "AQUA-ZDRÓJ".

Rozstrzygnięto pierwsze przetargi z szerokiego pakietu postępowań na dokończenie prac budowlanych i uruchomienie Centrum Turystyczno-Sportowego "AQUA-ZDRÓJ".

Aqua-Zdrój ogłosił niemal 40 przetargów na poszczególne zadania związane z dokończeniem budowy i wyposażeniem centrum. We wszystkich przypadkach obowiązywał termin 40. dni ze względu na dysponowanie środkami pochodzącymi z Unii Europejskiej. Obecnie rozstrzygnięto trzy pierwsze przetargi i podpisywane są umowy na wykonanie dróg i parkingów przy obiekcie, przebudowę potoku Szczawnik oraz dostawę i ułożenie wykładzin podłogowych.

- Przetargi cieszą się sporym zainteresowaniem, a proponowane kwoty są bardzo dla nas korzystne. W najbliższym czasie będziemy mieli dosłownie codziennie rozstrzygnięcia kolejnych przetargów – mówi Artur Wylandowski specjalista ds. komunikacji społecznej Aqua-Zdrój.

Szczegółowe informacje dotyczące trwających i rozstrzyganych przetargów dostępne są pod adresem internetowym bip.aqua-zdrój.pl w dziale: Przetargi. Ukończenie największej w Wałbrzychu inwestycji planowane jest wiosną 2013 roku.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe