ZABIERZ DZIECKO NA SPEKTAKL

  • 31.01.2013, 10:58
  • Katarzyna Krzak
ZABIERZ DZIECKO NA SPEKTAKL
W ramach atrakcji na ferie polecamy zabranie swoich pociech na przedstawienie „Teatru na walizkach” pt. „Galimatias, czyli ko(s)miczna pomyłka”.

W ramach atrakcji na ferie polecamy zabranie swoich pociech na przedstawienie „Teatru na walizkach” pt. „Galimatias, czyli ko(s)miczna pomyłka”. Bilety kosztują tylko 3 zł.
Galimatias to spektakl zbudowany z komediowych scenek skierowanych do publiczności familijnej. Możemy tu zobaczyć perypetie ze złośliwą muchą oraz pokaz jazdy na Monocyklu ze współudziałem dzieci. Pojawia się tu także tajemnicza walizka, która przestaje słuchać jej posiadacza i zawisa w powietrzu.
Teatr Na Walizkach to autorski teatr komediowy realizujący spektakle plenerowe, familijne oraz przedstawienia dla dzieci. To, co go wyróżnia, to obecność żywych aktorów na scenie, którzy w trakcie spektakli nie używają słów. Jednocześnie pozostają zrozumiali i czytelni dla widza, nieustannie bawiąc go i zaskakując.
Spektakl w dzierżoniowskim Kinoteatrze „Zbyszek” będzie można zobaczyć już 7 lutego o godz. 11.00. Bilety do nabycia w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury.

Źródło: UM Dzierżoniów

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe