KATASTROFA BUDOWLANA W WAŁBRZYCHU

  • 07.02.2013, 10:24
  • Katarzyna Krzak
KATASTROFA BUDOWLANA W WAŁBRZYCHU
W trakcie prac rozbiórkowych obiektów byłej Fabryki Porcelany Książ, zawaliła się ściana. Gruz zasypał czterech robotników. Trwa akcja ratunkowa.

W trakcie prac rozbiórkowych obiektów byłej Fabryki Porcelany Książ, zawaliła się ściana. Gruz zasypał czterech robotników. Trwa akcja ratunkowa. Na miejscu katastrofy budowlanej jest już pięć zastępów straży pożarnej, które próbują dotrzeć jak najszybciej do zasypanych osób. Do Wałbrzycha zostało wezwane również wsparcie. Z Wrocławia jadą psy przeszkolone do poszukiwania zasypanych osób. Natomiast z Lubina przywieziony zostanie geofon. W trakcie prowadzonej akcji udało się wydobyć 1 osobę, która została przewieznina do szpitala,  zlokalizowano również drugą osobę, nie dającą oznak życia. Więcej już niebawem.

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe