ZAPRASZAMY DO DOLNOŚLĄSKIEGO ART INKUBATORA

  • 15.02.2013, 13:23
  • Katarzyna Krzak
ZAPRASZAMY DO DOLNOŚLĄSKIEGO ART INKUBATORA
Dolnośląski Inkubator Art - Przedsiębiorczości został powołany do życia z myślą o twórcach, którzy marzą o rozwinięciu artystycznych skrzydeł oraz uczynienia biznesu z własnej kreatywności.


Dolnośląski Inkubator Art - Przedsiębiorczości został powołany do życia z myślą o twórcach, którzy marzą o rozwinięciu artystycznych skrzydeł oraz uczynienia biznesu z własnej kreatywności. Ideą Inkubatora jest wspieranie i rozwój przedsiębiorczości, dlatego też aby wynająć poszczególne lokale nie trzeba dysponować wielkimi pieniędzmi. Są one dostępne na bardzo dogodnych warunkach, dzięki czemu znajdują się w zasięgu ręki niemal każdego początkującego przedsiębiorcy. 
Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe