DOROTA PRZĘZAK WYGRYWA BIEG GWARKÓW

Dorota Przęzak z klubu LKS Atom Dzierżoniów zwyciężyła w kategorii kobiet w XXXIV Biegu Gwarków rozgrywanych 24.02.2013 roku w Andrzejówce. Swój sukces odniosła rywalizując na dystansie 10 km stylem klasycznym.

Dorota Przęzak z klubu LKS Atom Dzierżoniów zwyciężyła w kategorii kobiet w XXXIV Biegu Gwarków rozgrywanych 24.02.2013 roku w Andrzejówce. Swój sukces odniosła rywalizując na dystansie 10 km stylem klasycznym. W kategorii open Dorota zajęła wysokie 13 miejsce. Na tym samym dystansie w kategorii kobiet 7 miejsce zajęła Weronika Laszkiewicz, zaś w open była 59. Trener Arkadiusz Zimorski również w rywalizacji 10km klasykiem zajął w open 26 miejsce a w kategorii mężczyzn był 22. Zaraz za nim na mecie uplasował się Pan Mariusz Laszkiewicz, który był 25 w mężczyznach a w open zajął 26 miejsce, natomiast Michał Mroczkowski w mężczyznach zajął 32 miejsce zaś w open był 37. Nasi najmłodsi zawodnicy rywalizowali na dystansie 2 kilometrów klasykiem. Wśród pań Małgorzata Dąbrowska zajęła 32 miejsce, zaś w mężczyznach Wiktor Wiśniewski był 9 , Eryk Kaczor zajął 21 miejsce a 28 był Mateusz Krzesiński. Jako jedyni w stylu łyżwowym do rywalizacji przystąpili Trener Mariusz Mazur i Pan Jarosław Grzejdziak. W rywalizacji na 10 km Trener Mariusz Mazur zajął 18 miejsce wśród panów zaś w open był 20, a na dystansie 20 km Pan Jarosław Grzejdziak zajął 32 miejsce a w open był 36.
Kolarze regularnie trenują na nartach biegowych, urozmaicając trening przygotowawczy do sezonu 2013. Widać ich często w Jakuszycach, Andrzejówce oraz na trasach obok Wielkiej Sowy. Najstarsza grupa dziewcząt nie startowała w biegu ponieważ dobra pogoda umożliwia im wykonanie solidnej pracy na rowerze i to chcą wykorzystać jak najlepiej.
Zapraszamy do śledzenia na bieżąco informacji o klubie na powstałym fan page’u LKS Atom Dzierżoniów na facebook’u i nowej stronie internetowej www.atomdzierzoniow.pl .