III PÓŁFINAŁ KONKURSU BLOGERCHEF JUŻ WKRÓTCE!

  • 08.03.2013, 10:09
  • Edyta Babiarz
III PÓŁFINAŁ KONKURSU BLOGERCHEF JUŻ WKRÓTCE!
Już wkrótce w dniach 22-24.03.2013 w Hotelu Verde Montana****, który został wybrany jako jeden z pięciu hoteli w Polsce, odbędzie się III półfinał konkursu BlogerChef.
Już wkrótce w dniach 22-24.03.2013 w Hotelu Verde Montana****, który został wybrany jako jeden z pięciu hoteli w Polsce, odbędzie się III półfinał konkursu BlogerChef.

W dniu 1 listopada 2012 r ruszył konkurs jakiego dotychczas jeszcze nie było. Konkurs, w którym zostaną sprawdzone wiedza, kreatywność i umiejętności kulinarne. Konkurs, który wyłoni pierwszego polskiego BlogerChef'a. Warunkiem uczestnictwa jest prowadzenie wirtualnego dziennika z przepisami przez co najmniej pół roku.
 

Po przywitaniu uczestników, przedstawieniu jurorów tj:
1. Mirosław Drewniak - przewodniczący jury, 
2. Wiesław Bober, szef kuchni w Hotelu Verde Montana
3. Tomasz Szymański,

oraz zasad konkursu, nadejdzie czas na pierwsze wspólne gotowanie. W tym samym czasie Szef Kuchni Verde Montana*** Łukasz Grabowski zaprezentuje innowacyjną formę gotowania próżniowego w formie pokazu sous-vide. W drugim dniu (sobota) uczestnicy przygotują swoje popisowe menu - danie główne i przystawkę lub deser. Będą mieli na to dokładnie godzinę, podczas której zostaną uwolnione nie tylko kulinarne aromaty, ale również gorące emocje.
 

Uczestnicy :
1. Agnieszka Czapska-Pruszak http://zpamietnikapiekarnika.blox.pl
2. Katarzyna Niekurzak
  http://taniecsmakow.blogspot.com

3. Bernadetta Parusińska-Ulewicz
  http://prawodogotowaniazpasja.blox.pl

4. Walentyn Pankiewicz
   http://twardyszparag.pl
5. Joanna Konka http://biedronkawkuchni.blogspot.com
6. Adam Czapski
http://lyzka-widelec-nozyczki.blogspot.com

7. Joanna Lange
http://tonajezyku.blogspot.com

8. Izabella Kulińska
http://smacznapyza.blogspot.com

Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Fundacja Klubu Szefów Kuchni, elitarna organizacja zrzeszająca najlepszych szefów kuchni w Polsce.

 Więcejinformacji o konkursie:
Fanpage konkursu >>>
Strona internetowa konkursu>>>
Patronat honorowy:Fundacja Klubu Szefów Kuchni
Patronat medialny: smaker.pl, interia.pl, naszemiasto.pl, polskagotuje.pl, jedzjedz.pl, newsgastro.pl, horeca.pl, kuchniaplus.pl 
Organizatorzy:
Katarzyna Szatkowska dietetyk, autorka bloga kulinarnego „W Krainie Smaku”(www.wkrainiesmaku.pl). Zajmuje się też organizowaniem i prowadzeniem wydarzeń kulinarnych oraz o tematyce żywieniowej. Ponadto jest ekspertem-dietetykiem portalu opiekanadchorym.pl i doktorantką na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Marek Bielskitwórca Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” (www.DocenPolskie.pl), którego celem jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się eksperci, reprezentujący m.in. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Fundację Klubu Szefów Kuchni oraz organizacje branżowe.
Edyta Babiarz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość Półfinału
Gość Półfinału 25.03.2013, 01:20
Byłem i to fajnie doświadczenie. Osobiście spodziewalem się wyższego poziomu po blogerach...Sam pobyt od strony Hotelu, jedzenia i obsługi cudowyny. Pozdrawiam personel i życzę finałowego zwycięstwa Pani która wygrała półfinał

Pozostałe