NOWA DYREKTOR MCK

  • 20.03.2013, 13:06
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
NOWA DYREKTOR MCK
Jakość oferty kulturalnej jest oceniana dobrze, choć mieszkańcom wielu miejscowości brakuje wydarzeń tzw. kultury wysokiej. Wyjątek stanowi chociażby Polanica Zdrój, w której oferta kulturalna jest bardzo bogata, zwłaszcza w okresie letnim, z uwagi na dużą liczbę wymagających turystów.


Jakość oferty kulturalnej jest oceniana dobrze, choć mieszkańcom wielu miejscowości brakuje wydarzeń tzw. kultury wysokiej. Wyjątek stanowi chociażby Polanica Zdrój, w której oferta kulturalna jest bardzo bogata, zwłaszcza w okresie letnim, z uwagi na dużą liczbę wymagających turystów. W Miejskim Centrum Kultury od kilku tygodni zarządza nowa dyrektor Justyna Kuban, która od samego początku swojej nowej pracy prężnie działa.
Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 18.05.2013, 21:05
masakra!!! sezon trwa strony nie ma, zresztą dyrektorki, imprez i koncepcji też nie widać. kompromitacja
zainteresowany
zainteresowany 12.05.2013, 23:02
dlaczego tak często są odwoływane imprezy?
Gość
Gość 03.05.2013, 16:48
Jak długo strona MCK będzie w przebudowie? Co zabrakło cementu do przebudowy. Co na to Pani Dyrektor- brak czasu,czy nie ma ochoty.
Nieznajomy Pana Marka
Nieznajomy Pana Marka 03.05.2013, 16:40
Panie Marku,niech sobie piszą co chcą, ale pan zasługuje tylko na pochwałę. To dzięki Panu MCK działało świetnie,tu nie ma takiego drugiego,coś się działo-nie wróżę teraz takiej dobrej działalności jak za Pana.Dziękuję i życzę spełnienia na tym terenie.na niwie zawodowej. Powodzenia.
Nie z Wielisławia
Nie z Wielisławia 10.04.2013, 19:42
Mamo, chwalą nas ... wy mnie, a ja was :)
czasem w Polanicy
czasem w Polanicy 10.04.2013, 12:30
Po owocach poznamy, bo pani mówi jakby nic nie mówiła, w każdym razie na pasjonatkę kultury to nie wygląda, raczej urzędnik. Na razie chały z zewnątrz, kilka odwołanych imprez i strona internetowa w przebudowie (jakby to było najważniejsze) czyli zacieramy ślady po Mazurkiewiczu (ciekawa czy wyleci całe archiwum imprez, tak żeby wyglądało, że nic nie było). Wywalanie jednego z najlepszych animatorów kultury w regionie to element szerszego zjawiska no cóż "gorszy pieniądz wypiera lepszy" - chyba Kopernik już... oby nie dużo gorsz

Pozostałe