GODZINA DLA ZIEMI W BIELAWIE I DZIERŻONIOWIE

  • 22.03.2013, 11:28
  • Katarzyna Krzak
GODZINA DLA ZIEMI W BIELAWIE I DZIERŻONIOWIE
To prosta idea, która szybko przerodziła się w największą na świecie inicjatywę społeczną. Setki milionów ludzi wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, aby skupić się na naszej planecie.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich światła zgaszą setki milionów ludzi z ponad 5000 miast, w 150 krajach na wszystkich kontynentach. Podczas Godziny dla Ziemi WWF wygaszane jest oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków na całym świecie, m.in.: Wieży Eiffla we Francji, Opery w Sydney, Bramy Brandenburskiej w Niemczech, piramid w Egipcie, Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki oraz Zamku Królewskiego w Warszawie, czy też Spodku w Katowicach, Sukiennic i Kopca Kościuszki w Krakowie. W Bielawie zostanie wyłączona iluminacja Urzędu Miejskiego na placu Wolności. Akcja potrwa od godziny 20.30 do 21.30. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich mieszkańców Bielawy i regionu.

Źródło: www.bielawa.pl
www.dzierzoniow.pl

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe