OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

  • 27.03.2013, 07:59
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI
Po raz 58 odbył się Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, którego organizatorem był Dzierżoniowski Ośrodek Kultury wraz ze Starostwem Powiatowym i Wydziałem Edukacji i Kultury. Podczas eliminacji miejsko - powiatowych uczniowe szkół średnich zaprezentowali nie tylko recytację, ale również poezję śpiewa


Po raz 58 odbył się Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, którego organizatorem był Dzierżoniowski Ośrodek Kultury wraz ze Starostwem Powiatowym i Wydziałem Edukacji i Kultury. Podczas eliminacji miejsko - powiatowych uczniowe szkół średnich zaprezentowali nie tylko recytację, ale również poezję śpiewaną.

Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe