Poniedziałek, 21.10.2019

KTO ZAPŁACI ZA GASZENIE POŻARÓW?

  • 11.04.2013, 15:40
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
KTO ZAPŁACI ZA GASZENIE POŻARÓW?
Od 3 lat obowiązują przepisy, które mówią o tym, że za wodę zużytą w akcji gaśniczej płaci ta gmina, na terenie której gaszono pożar. Problemu w zasadzie nie było, do czasu, gdy spółka wodociągowa wystawiła Bielawie fakturę na ponad 30 tys. złotych.
Magadalena Sosnicka-Dzwonek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe