DZIURAWA ULICA KOPERNIKA

  • 24.04.2013, 14:45
  • Katarzyna Krzak
DZIURAWA ULICA KOPERNIKA
Po drogach gminnych i powiatowych jeździ się obecnie jak po torze przeszkód. Nie trudno o urwane koło czy uszkodzenie zawieszenia. Takie problemy dotyczyły mieszkańców Pieszyc, a dokładniej kierowców poruszających się ul. Kopernika.


Po drogach gminnych i powiatowych jeździ się obecnie jak po torze przeszkód. Nie trudno o urwane koło czy uszkodzenie zawieszenia. Takie problemy dotyczyły mieszkańców Pieszyc, a dokładniej kierowców poruszających się ul. Kopernika. Na szczęście samorządy szykują się już do wiosennych porządków i miejmy nadzieję, że po tych wszystkich niedogodnościach pozostaną tylko wspomnienia.
Film otrzymaliśmy od jednego z naszych telewidzów. 

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe