NASZE MIASTO - WSPÓLNE DECYZJE

  • 04.06.2013, 10:02
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
NASZE MIASTO - WSPÓLNE DECYZJE
Podczas Sesji Rady Miejskiej w Bielawie rozpatrzono projekt uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w Bielawie. Radni zapoznali się wynikami sondy, w której internauci odwiedzający stronę www.bielawa.pl, mogli zagłosować na propozycje nazw dla dwóch ulic położonych wewnątrz obwodnicy.


Podczas Sesji Rady Miejskiej w Bielawie rozpatrzono projekt uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w Bielawie. Radni zapoznali się wynikami sondy, w której internauci odwiedzający stronę www.bielawa.pl, mogli zagłosować na propozycje nazw dla dwóch ulic położonych wewnątrz obwodnicy.

Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe