ZATRZYMANO CUDZOZIEMCÓW

  • 10.06.2013, 14:23
  • Katarzyna Krzak
ZATRZYMANO CUDZOZIEMCÓW
W miniony weekend funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali siedmiu cudzoziemców, którzy naruszyli obowiązujące przepisy w Polsce. Następstwem podjętych czynności przez funkcjonariuszy było wydanie cudzoziemcom decyzji administracyjnych zobowiązujących ich do opuszczenia teryt

W miniony weekend funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali siedmiu cudzoziemców, którzy naruszyli obowiązujące przepisy w Polsce. Następstwem podjętych czynności przez funkcjonariuszy było wydanie cudzoziemcom decyzji administracyjnych zobowiązujących ich do opuszczenia terytorium RP.
Siedmiu obywateli Ukrainy to kolejne osoby zatrzymane przez funkcjonariuszy z placówek Straży Granicznej. Obywatele Ukrainy zostali zatrzymani na szlakach komunikacyjnych w powiecie kłodzkim, średzkim i legnickim. Pięciu z nich posługiwało się wizami niezgodnie z celem ich uzyskania, a dwie osoby nie posiadały ważnych dokumentów pobytowych – wiz. W powyższych przypadkach wszczęto postępowania administracyjne, które zakończyły się wydaniem ww. decyzji o zobowiązaniu do opuszczenia terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.


Źródło: por. SG Renata Sulima Rzecznik Prasowy Komendanta Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe