SAMORZĄD JAKO WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW

  • 13.06.2013, 14:34
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
SAMORZĄD JAKO WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW
Blisko 2 tysiące samorządowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, świata nauki oraz mediów uczestniczy w czwartej edycji Kongresu Regionów w Świdnicy. To pięć sesji plenarnych, 56 paneli dyskusyjnych, wystawa i liczne spotkania nieformalne.


Blisko 2 tysiące samorządowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, świata nauki oraz mediów uczestniczy w czwartej edycji Kongresu Regionów w Świdnicy. To pięć sesji plenarnych, 56 paneli dyskusyjnych, wystawa i liczne spotkania nieformalne, które w tym roku zorganizowane są pod hasłem „Samodzielność a efektywność. Samorząd jako wspólnota mieszkańców".

Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe