POŻEGNANIE ZASTĘPCY KOMENDANTA POLICJI

  • 17.06.2013, 13:46
  • Katarzyna Krzak
POŻEGNANIE ZASTĘPCY KOMENDANTA POLICJI
14 czerwca w dzierżoniowskiej komendzie Policji odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z policjantami i pracownikami jednostki żegnał się Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie młodszy inspektor Jarosław Kolano.

14 czerwca w dzierżoniowskiej komendzie Policji odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z policjantami i pracownikami jednostki żegnał się Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie młodszy inspektor Jarosław Kolano. Z dniem 17 czerwca, obejmie on stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie. Uroczystość pożegnania Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie odbyła się w sali odpraw dzierżoniowskiej komendy. Ostatnie spotkanie mł. insp. Jarosława Kolany z policjantami i pracownikami jednostki rozpoczął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Artur Falkowski, który odczytał List Gratulacyjny od Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Wojciech Ołdyński. W ciepłych słowach i zapewnienia o pamięci podziękował za wieloletnią służbę na rzecz dzierżoniowskiej jednostki Komendant Powiatowy mł. insp. Marek Mitraszewski, który jednocześnie złożył również swojemu zastępcy życzenia samych sukcesów i satysfakcji z pracy na nowym stanowisku służbowym.

W swoim wystąpieniu mł. insp. Jarosław Kolano podziękował za wieloletnią współpracę i wspieranie policyjnego trudu wszystkim policjantom i pracownikom. Na koniec wystąpienia złożył meldunek Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego o zakończeniu służby na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego. Mł. insp. Jarosław Kolano w dzierżoniowskiej jednostce służbę pełnił od 26 lat. Przez 5 lat był Komendantem Komisariatu Policji w Pieszycach, 1 rok Z-cą Komendanta Komisariatu Policji w Bielawie. Najdłużej bo przez okres 11 lat był Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo Śledczego w Dzierżoniowie. Od 13 lutego 2012r pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego w Dzierżoniowie ds. kryminalnych. Z dniem 17 czerwca obejmuje stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego w Strzelinie, gdzie również
będzie nadzorował pion kryminalny. Zmiana podyktowana jest likwidacją stanowisk drugiego zastępcy komendanta w jednostkach powiatowych garnizonu dolnośląskiego.

Źródło: podinsp. Mariusz Furgała

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe