DRUGIE MIEJSCE MICHAŁA MROCZKOWSKIEGO

  • 25.06.2013, 13:56
  • Katarzyna Krzak
DRUGIE MIEJSCE MICHAŁA MROCZKOWSKIEGO
W dniach 15-16 czerwca młodzicy z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Michał Mroczkowski, Wojciech Karpierz oraz Mateusz Krzesiński wraz z trenerem Arkadiuszem Zimorskim uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w Strzelcach Krajeńskich.

W dniach 15-16 czerwca młodzicy z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Michał Mroczkowski, Wojciech Karpierz oraz Mateusz Krzesiński wraz z trenerem Arkadiuszem Zimorskim uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w Strzelcach Krajeńskich. Dla tej kategorii wiekowej był to najważniejszy start w sezonie, ponieważ młodsze kategorie wiekowe nie mają Mistrzostw Polski. W ramach Makroregionu rozgrywane były również Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

W sobotę z bardzo dobrej strony pokazał się Michał Mroczkowski, który w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 5km zdobył srebrny medal ulegając tylko Patrykowi Gierackiemu z Sobótki. Wojtek Karpierz zajął 8. miejsce, a 15. był Mateusz Krzesiński. Nie był to jedyny sukces Michała ponieważ w rywalizacji Mistrzostw LZS wywalczył 3 miejsce.

Dzień później na dwóch rundach liczących po 22 kilometry każda odbył się start wspólny. Po pokonaniu 44 km na finiszu Michał Mroczkowski był 6., Wojciech Karpierz ponownie 8., a Mateusz Krzesiński 17.


Źródło: Natalia Mielnik

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 26.06.2013, 10:42
gratulacje!
Gość
Gość 26.06.2013, 10:42
gratulacje!
Gość
Gość 26.06.2013, 10:42
gratulacje!

Pozostałe