DOMINACJA LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW W MILICZU

IV Milickie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Gminy Milicz okazało się dla klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów bardzo szczęśliwe.

IV Milickie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Gminy Milicz okazało się dla klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów bardzo szczęśliwe. W kategorii żakiń Małgorzata Dąbrowska odniosła pewne zwycięstwo, a w kategorii elity kobiet nastąpiła pełna dominacja kolarek , ponieważ pierwsze pięć miejsc padło łupem Atomówek. Również w kategorii juniorek młodszych dobrze spisała się Dorota Przęzak, która zajęła 2 lokatę.
IV Milickie Kryterium Kolarskie rozgrywane było na trasie okrężnej liczącej 1200 metrów każde. Pogoda dopisała wszystkim startującym, było bardzo słonecznie. W rywalizacji żakiń Małgorzata Dąbrowska zajęła I miejsce. Później przyszedł czas na start juniorek młodszych. Tutaj po zaciętej walce, i kraksie na ostatnich okrążeniach Dorota Przęzak zajęła 2 lokatę. Na 5 miejscu rywalizację zakończyła Weronika Laszkiewicz. W grupie przyjechała Malwina Cholewa. Kończącym startem zawodów był wyścig juniorów wraz z kobietami open. Płeć piękna otrzymała od sędziów bonus i ruszyła do startu ponad 20 sekund przez juniorami, to pozwoliło naszym dziewczynom włączyć się do rywalizacji. Ostatecznie w kategorii elity kobiet zwyciężyła Natalia Mielnik, druga była Monika Kopińska, Paula Guz zajęła 3 lokatę. Na 4 miejscu była Joanna Dubieniecka a 5 Katarzyna Dugiel.

Źródło: Natalia Mielnik