WOJEWODA WSTRZYMAŁ DECYZJĘ W SPRAWIE JEZIORA, BO BADA SPRAWĘ

  • 08.07.2013, 16:10
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
WOJEWODA WSTRZYMAŁ DECYZJĘ W SPRAWIE JEZIORA, BO BADA SPRAWĘ
Dlaczego wojewoda uchylił zarządzenie, w którym wyraził zgodę na przekazanie Bielawie nieruchomości, na której usytuowany jest zbiornik, tłumaczy jego rzecznik.

Dlaczego wojewoda uchylił zarządzenie, w którym wyraził zgodę na przekazanie Bielawie nieruchomości, na której usytuowany jest zbiornik, tłumaczy jego rzecznik.
Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pepe
Pepe 09.07.2013, 21:49
Do gościa, który napisał, że " Bielawa za czasów Dźwiniela rozwinęła się niesamowicie......".
Jeszcze trzy lata temu mogliśmy korzystać ze zbiornika Sudety, był basen kąpielowy, była zjeżdżalnia a dzisiaj co - nie ma nic. Pozostał jedynie Aquarius, który ledwo zipie i generuje dzięki nieudolnemu kierownictwu coraz większe straty. Jest za to wypalony burmistrz i niezaradna koalicja w RM, którzy razem szamoczą się jak gówno w trawie.
Gościu, kogo tępota opanowała ? Zgodzę się tylko z tym, że PO nie powinna igrać ......tylko złożyć zawiadomienie do odpowiednich organów, że władza w Bielawie zaniechała wiele spraw ważnych do rozwoju miasta. Jeśli w tym roku było możliwe przejęcie zbiornika to również było to możliwe rok temu, dwa lata , trzy lata temu.
Gość
Gość 09.07.2013, 12:56
Tak Bielawa za czasow pana buristrza Dzwinela sie na pozor rozwijala ale prosze nie zapomniec o naszych zakladach wlokieniczych Bielbaw, Bieltex ktore tworzyly tysiace miejc pracy czy ktorys z tych czasow sie staral cos ocalic?TYLKO gruba walizka z pieniaszkai i dowidznia szukaj wiatru w polu.Mysle ze stara elita z tamtych czsow lacznie z panem Dzwinelem czula sie winna I robila cos na otarcie laz. A teraz sprawa jeziora wsyd naszi ojcowie budowali te jezioro...Mieszkancy powinni zalorzyc syndykowi jak imiastu sprawe o niesluszna likwidacje zakladow i za trwonine bezprawne wlasnosci mieszkancow miasta bielawy.Za duzo tych slodyczy !!

Pozostałe