NIE DLA PSA UPAŁ

  • 17.07.2013, 11:44
  • admin TVS
NIE DLA PSA UPAŁ
Psy oraz inne zwierzęta ciężko znoszą upały, dlatego wymagają szczególnej uwagi podczas wysokich temperatur. Jest to związane z tym, że posiadają o wiele mnie gruczołów potowych niż ludzie, przez to praktycznie się nie pocą. Także przez futro ich stała temperatura ciała jest wyższa od naszej. Jeśli

Psy oraz inne zwierzęta ciężko znoszą upały, dlatego wymagają szczególnej uwagi podczas wysokich temperatur. Jest to związane z tym, że posiadają o wiele mnie gruczołów potowych niż ludzie, przez to praktycznie się nie pocą. Także przez futro ich stała temperatura ciała jest wyższa od naszej. Jeśli leży nam na sercu dobro zwierzęcia, warto wysłuchać kilku rad zawartych w niniejszym materiale.  

admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe