ZABEZPIECZAMY ROWERY

  • 18.07.2013, 13:38
  • admin TVS
ZABEZPIECZAMY ROWERY
Lato to okres, w którym chętnie przesiadamy się z samochodu na rower. Jednak ten środek lokomocji jest bardziej podatny na kradzieże. Co zatem zrobić aby dobrze zabezpieczyć swoją własność w taki sposób, żeby po powrocie na przykład ze sklepu rower stał dokładnie w tym samym miejscu, w którym go zos

Lato to okres, w którym chętnie przesiadamy się z samochodu na rower. Jednak ten środek lokomocji jest bardziej podatny na kradzieże. Co zatem zrobić aby dobrze zabezpieczyć swoją własność w taki sposób, żeby po powrocie na przykład ze sklepu rower stał dokładnie w tym samym miejscu, w którym go zostawiliśmy?

admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe