AWANS ZAWODNICZEK LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

  • 23.07.2013, 13:59
  • Katarzyna Krzak
AWANS ZAWODNICZEK LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Aż trzy zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów znalazły się w składzie Kadry Polski na rok 2013, która przygotowywała się do startu w Mistrzostwach Europy, które odbyły się w dniach 18-21 lipca w czeskim Olomoucu.

Aż trzy zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów znalazły się w składzie Kadry Polski na rok 2013, która przygotowywała się do startu w Mistrzostwach Europy, które odbyły się w dniach 18-21 lipca w czeskim Olomoucu. A są to: Paula Guz, Karolina Garczyńska i Natalia Mielnik. Skład Kadry Narodowej na rok 2013 liczy 8 osób i uzupełniają je: Aleksandra Kardas z klubu ALKS Stal Grudziądz, Monika Brzeźna, Katarzyna Niewiadoma i Katarzyna Wilkos z klubu TKK Pacyfic Toruń oraz Monika Żur z klubu 4F Vive Racing Team. Zawodniczki powróciły właśnie ze zgrupowania Kadry Polski, które odbywało się w dniach 26.06-18.07.2013 roku we włoskim Livigno. Realizowały tam trening wysokogórski, który miał podnieść do maksimum ich możliwości wysiłkowe i pozwolić walczyć na Mistrzostwach Europy o najwyższe lokaty. W roku 2013 Reprezentacja Narodowa rozpoczęła współpracę z Instytutem Sportu w Warszawie i cały sztab lekarzy przebywał wraz z zawodnikami na zgrupowaniu, kontrolując codziennie wskaźniki zmęczenia i wytrenowania zarówno po treningu jak i w trakcie. Dziewczyny przeszyły również badania wydolnościowe, które sprawdzą jak ich organizm reaguje na inne warunki bytowe.

Źródło: Natalia Mielnik

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe