TURNIEJ ELIMINACYJNY Z CYKLU GRAND PRIX

  • 05.08.2013, 08:33
  • Katarzyna Krzak
TURNIEJ ELIMINACYJNY Z CYKLU GRAND PRIX
W dniu 4 sierpnia na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się trzeci i jednocześnie ostatni Turniej Eliminacyjny z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2013.


W dniu 4 sierpnia na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się trzeci i jednocześnie ostatni Turniej Eliminacyjny z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2013. Do zawodów zgłosiło się 7 par m. in. z Jugowa, Bielawy, Nowej Rudy, Żarowa a także ze Świdnicy. Drużyny podzielono na 2 grupy, w których mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Po zakończeniu fazy grupowej do półfinałów awansowały po dwie najlepsze pary z poszczególnych grup, natomiast zespoły zajmujące ostatnie miejsca rozegrały między sobą mecz o VI miejsce. Ostatecznie w turnieju najlepsza okazała się drużyna WARRIORS-ŚWIDNICA, która w finale zwyciężyła ekipę z JUGOWA i zapewniła sobie triumf w zawodach.
Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową III Turnieju Eliminacyjnego:
I miejsce: WARRIORS-ŚWIDNICA(Byczek, Orzechowski)
II miejsce: JUGÓW(Januszewski, Osial)
III miejsce: AZS BIELAWA(Borkowski, Szymeczko)
IV miejsce: NOWA RUDA(Borek, Szczygielski)
V miejsce: ŻARÓW(Kowalczyk, Myrta)
VI miejsce: BIELAWA MAŁOLATY(Rycąbel, Jacznik)
VII miejsce: BROWAR BIELAWA(Polakowski, Świgoń)
Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy na Turniej Finałowy, który odbędzie się 18.08.2013 r. Udział w nim zapewniło sobie 8 najlepszych par z eliminacji.
Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Burmistrz Miasta Dzierżoniów, a współfinansowana jest ona ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Źródło: Piotr Balas


 

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe