PIJANI KIEROWCY W WEEKEND

  • 05.08.2013, 12:59
  • Katarzyna Krzak
PIJANI KIEROWCY W WEEKEND
Pomimo kolejnych licznych ogólnopolskich apeli o zachowanie trzeźwości za kierownicą, policjanci w okresie ostatniego weekendu zatrzymali kolejnych 7 pijanych kierowców.

Pomimo kolejnych licznych ogólnopolskich apeli o zachowanie trzeźwości za kierownicą, policjanci w okresie ostatniego weekendu zatrzymali kolejnych 7 pijanych kierowców.
Wśród zatrzymanych kierowców na podwójnym gazie m.in. byli :
1. 1 sierpnia godz. 20:06, DZIERŻONIÓW, ul. PIĘKNA
Funkcjonariusze Wydziału Prewencji zatrzymali kobietę lat 30 (zam. Dzierżoniów), która kierowała samochodem osobowym marki Seat Toledo w stanie nietrzeźwości ( wyniki 2, 08 promila i 2, 02 promila ).

2. 2 sierpnia godz. 14:07, TUSZYN, Funkcjonariusze Prewencji KPP Dzierżoniów zatrzymali mężczyznę lat 43 (zam. Borek Strzeliński), który będąc w stanie nietrzeźwości (2,34 promila) kierował motorowerem marki Router. Sprawca osadzony w PDOZ KPP Dzierżoniów. Motorower zabezpieczono na parkingu Pomocy Drogowej.

3. 3 sierpnia godz. 09:56, TUSZYN, Dzielnicowy KPP w Dzierżoniowie zatrzymał mężczyznę lat 64 (zam. Świdnica), który znajdując się w stanie nietrzeźwości (3,13 promila) kierował rowerem po drodze publicznej. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

4. 4 sierpnia godz. 19:35, ŁAGIEWNIKI, kilometr: 85.Policjanci Ruchu Drgowego w Dzierżoniowie zatrzymali nietrzeźwego (2,31 promila) mężczyznę lat 51(zam. Trzebnik), który kierował samochodem m-ki Renault Clio na drodze publicznej.

5. 5 sierpnia godz. 07:35, BIELAWA, ul. 1 MAJA
Funkcjonariusze KP Bielawa zatrzymali mężczyznę lat 37(zam. Bielawa), który w stanie nietrzeźwości 1,11 promila alkoholu kierował samochodem osobowym m-ki Peugeot.
Teraz z kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 10 lat.


Źródło: podinsp. Mariusz Furgała Rzecznik KPP w Dzierżoniowie

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe