PIENIĄDZE NA DODATKOWE ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

  • 23.08.2013, 08:43
  • Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski
PIENIĄDZE NA DODATKOWE ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY
Rozwijanie uzdolnień artystycznych, doskonalenie umiejętności sportowych, pogłębianie zainteresowań w wybranych dziedzinach wiedzy oraz poruszanie aktualnych, ważnych dla nastolatków spraw, to tylko niektóre cele, które udaje się osiągnąć w ramach powiatowego programu grantowego.

Rozwijanie uzdolnień artystycznych, doskonalenie umiejętności sportowych, pogłębianie zainteresowań w wybranych dziedzinach wiedzy oraz poruszanie aktualnych, ważnych dla nastolatków spraw, to tylko niektóre cele, które udaje się osiągnąć w ramach powiatowego programu grantowego. Na jego realizację w tym roku przeznaczono 80 tys. zł.
Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe