MOK W NOWEJ RUDZIE ZAPRASZA NA ZAJĘCIA

  • 05.09.2013, 10:56
  • Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura Paweł Pachura
MOK W NOWEJ RUDZIE ZAPRASZA NA ZAJĘCIA
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie wystartowały sekcje artystyczne, które poprowadzą znani w powiecie kłodzkim instruktorzy.


Warto od najmłodszych lat rozwijać talenty swojego dziecka. Jeśli widzisz, że Twoja pociecha zdradza zdolności plastyczne, muzyczne czy taneczne, nie czekaj. Zapisz ją na odpowiednie zajęcia. Uczestnictwo w różnego rodzaju artystycznych warsztatach to nie tylko możliwość ukierunkowanego rozwoju, to również odskocznia od obowiązków szkolnych, sposób na zabicie nudy i okazja do poznania nowych przyjaciół. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie wystartowały sekcje artystyczne, które poprowadzą znani w powiecie kłodzkim instruktorzy.
Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe