CZY UL. SZKOLNA BĘDZIE JEDNOKIERUNKOWA?

  • 13.09.2013, 10:12
  • Edyta Babiarz
CZY UL. SZKOLNA BĘDZIE JEDNOKIERUNKOWA?
W czwartek i piątek do mieszkańców i przedsiębiorców z ul. Szkolnej na odcinku od ul. Świdnickiej do 11 Listopada gońcy miejscy rozniosą ankiety z prośbą o wyrażenie swojej opinii na temat ewentualnej zmiany organizacji ruchu na ul. Szkolnej.

W czwartek i piątek do mieszkańców i przedsiębiorców z ul. Szkolnej na odcinku od ul. Świdnickiej do 11 Listopada gońcy miejscy rozniosą ankiety z prośbą o wyrażenie swojej opinii na temat ewentualnej zmiany organizacji ruchu na ul. Szkolnej. Rozważane jest bowiem wprowadzenie na tym odcinku ruchu jednokierunkowego.
Aby wyrazić swą opinię w tej sprawie, wystarczy postawić krzyżyk przy akceptowanej przez siebie organizacji ruchu (jednokierunkowy od ul. Świdnickiej do ul. 11 Listopada, jednokierunkowy od ul. 11 Listopada do ul. Świdnickiej lub dwukierunkowy). Wypełnioną ankietę należy pozostawić w widocznym miejscu, np. wsunąć w drzwi, w dniu 16 września (poniedziałek) do godziny 12.00. Opinie mieszkańców zostaną zebrane przez pracownika Urzędu Miasta. Wypełnioną ankietę można również dostarczyć w poniedziałek osobiście do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, Rynek 1, stanowisko nr 1 – Informacja.

Edyta Babiarz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe