ŚCIANKA WSPINACZKOWA W NOWEJ RUDZIE

  • 17.09.2013, 11:42
  • Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura
ŚCIANKA WSPINACZKOWA W NOWEJ RUDZIE
We wtorek 13 sierpnia zapadła decyzja dotycząca remontu szybu Nowy I w Słupcu. Projekt to także rewitalizacja miasta poprzez adaptacje poprzemysłowego szybu kopalni węgla kamiennego w Nowej Rudzie na ściankę wspinaczkową, został on wybrany do dofinansowania przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego.
We wtorek 13 sierpnia zapadła decyzja dotycząca remontu szybu Nowy I w Słupcu. Projekt to także rewitalizacja miasta poprzez adaptacje poprzemysłowego szybu kopalni węgla kamiennego w Nowej Rudzie na ściankę wspinaczkową, został on  wybrany do dofinansowania przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego.

 
Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe