XVIII PRZEGLĄD FILMÓW GÓRSKICH

  • 17.09.2013, 13:50
  • Katarzyna Krzak
XVIII PRZEGLĄD FILMÓW GÓRSKICH
Przegląd Filmów Górskich w Lądku-Zdroju to największa i najstarsza imprezy tego typu w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-22 września 2013 r., jak zawsze będzie obejmowała pokazy filmów oraz spotkania podróżnicze.

Przegląd Filmów Górskich w Lądku-Zdroju to największa i najstarsza imprezy tego typu w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-22 września 2013 r., jak zawsze będzie obejmowała pokazy filmów oraz spotkania podróżnicze. Już dziś zachęcamy Państwa do zarezerwowania sobie wrześniowego tygodnia, który na długo zapadnie w każdego pamięci. W tym roku z publicznościa spotkają się min. Denis Urubko, Fredrik Strang, Bernadette Macdonald, Simone Moro, Janusz Onyszkiewicz, Marcin Tomaszewski, Krzysztof Wielicki, Adam Bielecki, Ola Dzik i wiele, wiele innych osób. Będzie wieczór poświęcony zimowej wyprawie na Broad Peak, relacja spod Nangi Parbat, wystawy, koncerty, bieg i filmy. 

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe