O STOWARZYSZENIU TURYSTYCZNYM GMIN GÓR SOWICH

  • 20.09.2013, 16:30
  • Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura
O STOWARZYSZENIU TURYSTYCZNYM GMIN GÓR SOWICH
Burmistrz Pieszyc, Mirosław Obal przedstawił radzie miejskiej prezentację dotyczącą działalności Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich.Burmistrz Pieszyc, Mirosław Obal przedstawił radzie miejskiej prezentację dotyczącą działalności Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich.

Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.09.2013, 20:34
Po co nam Centrum Kultury ? Nie sądzę że będzie aż taki przepych w Pieszycach by aż takie tłumy waliły do tego przyszłego centrum. Za drogi trzeba się zabrać zwłaszcza za ulicę Kopernika. Tak nieumiejętnego prowadzenia gminy przez włodarzy to nigdy nie widziałem. Gdy na każdy etap przebudowy powiat wydaje miliony nasza gmina daje śmieszne 200 tysięcy na każdy etap. Dobrze że ta droga należy do powiatu, bo zapewne jakby należała do gminy to nadal by się na ogrodowej i lipowej po dziurawej drodze jeździło.

Pozostałe