Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

DOBRY WYSTĘP GÓRALI Z LINCOL ELECTRIC BESTER

28 września 2013 w Świeradowie Zdroju odbył się finał największego cyklu maratonów MTB w Polsce Bikemaraton. Na starcie ostatniego 10 maratonu stanęło ponad 900 zawodników , którzy na początek mieli do pokonania wymagający podjazd pod Stóg Izerski.

28 września 2013 w Świeradowie Zdroju odbył się finał największego cyklu maratonów MTB w Polsce Bikemaraton. Na starcie ostatniego 10 maratonu stanęło ponad 900 zawodników , którzy na początek mieli do pokonania wymagający podjazd pod Stóg Izerski. Aktywnymi na trasie okazali się zawodnicy Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa. Srebrny medal na dystansie Mini w kat M-6 zdobył  Leszek Staszewski. Na tym samym dystansie Grzegorz Bagiński przyjechał jako piąty zawodnik w kat M-2 (19open). Po raz pierwszy z dystansem Mega zmierzyła się Joanna Bagińska zdobywając piąte miejsce w kat K-4. O godzinie 19. 00 w Hotelu Interferie nastąpiła uroczysta dekoracja za klasyfikację generalną. W sezonie 2013 pięciu zawodników Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa zostało nagrodzonych :

2 miejsce dystans Mini kat M-6       Leszek Staszewski

4 miejsce dystans Mini kat M-2       Grzegorz Bagiński

5 miejsce dystans Mini kat K-4       Joanna Bagińska

5 miejsce dystans Mini kat M-M      Dominik Chłodowicz

9 miejsce dystans Mega kat.M-6    Andrzej Kiełbasa

W ktasyfikacji drużynowej Muszkieter LEBBTB zdobył 7 miejsce na 18 sklasyfikowanych drużyn.

W tym sezonie Team Reprezentowali : Joanna Bagińska, Kamila Piechowicz, Grzegorz Bagiński, Dariusz Baluch, Wacław Barancewicz, Grzegorz Chłodowicz, Dominik Chłodowicz, Bartosz Kutarba, Mateusz Mrzygłód, Krzysztof Myszkowski, Ireneusz Panek, Leszek Staszewski, Sebastian Balsam, Jędrzej Budzik, Jan Dubas, Andrzej Kiełbasa, Piotr Kunigowski, Marek Kuś, Remigiusz Mikołajczak, Wojciech Piechowicz, Krzysztof Sadurski, Wojciech Siwik, Jacek Sury, Daniel Wyrzucki, Rafał Wójcik. Sezon 2013 był dla nas bardzo udany . Dołączyło do Teamu wielu dobrych zawodników . MTB staje się w naszym rejonie ważną dziedziną sportu i warto to docenić.