OBWODNICA KŁODZKA JUŻ W 2018 ROKU

  • 04.10.2013, 13:33
  • Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski
OBWODNICA KŁODZKA JUŻ W 2018 ROKU
Jeszcze w tym roku zostanie ogłoszony I etap przetargu ograniczonego na budowę Obwodnicy Kłodzka w ciągu drogi krajowej nr 33 wraz z łącznikiem drogi krajowej nr 46.


Jeszcze w tym roku zostanie ogłoszony I etap przetargu ograniczonego na budowę Obwodnicy Kłodzka w ciągu drogi krajowej nr 33 wraz z łącznikiem drogi krajowej nr 46. Będzie to możliwe ponieważ Ministerstwo Trasportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej poinformowało, że na posiedzeniu z dnia 1 października Rada Ministrów przyjęła zmianę do obecnie realizowanego Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015. Władze powiatu kłodzkiego na tę wiadomość czekały od lat, dziś już wiadomo, że do 2018 roku powstanie obwodnica.

Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe