I BIELAWSKI RAJD NORDIC WALKING

  • 12.10.2013, 18:53
  • Admin TVS
I BIELAWSKI RAJD NORDIC WALKING
Stowarzyszenie Mieszkańców Bielawy BielawaPlus zaprasza wszystkich chętnych na I Bielawski Rajd Nordic Walking, który odbędzie się 19 października, w sobotę br. Zbiórka na parkingu przy Domu Działkowca obok Góry Parkowej o godzinie 14.00 a planowany start o godzinie 15.00.

Stowarzyszenie Mieszkańców Bielawy BielawaPlus zaprasza wszystkich chętnych na I Bielawski Rajd Nordic Walking, który odbędzie się 19 października, w sobotę br. Zbiórka na parkingu przy Domu Działkowca obok Góry Parkowej o godzinie 14.00 a planowany start o godzinie 15.00. Trasa o długości około 8 km, prowadzi wokół Góry Parkowej w Bielawie. Zapraszamy wszystkich, którzy chodzą z kijami bez względu na wiek i umiejętności. Dodatkowe atrakcje to: konkursy z nagrodami i ognisko z pieczeniem kiełbasek ufundowanych przez sponsorów. Już od poniedziałku można zgłaszać się drogą mailową lub telefoniczną. Dla wszystkich, którzy zapiszą się do piątku, tj. do 18 października, czekają znaczki okolicznościowe. Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie uczestników i pomoc medyczną. Rajd ma charakter rekreacyjny, stawiamy również na integrację coraz większej rzeszy miłośników wędrówek z kijami.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 12.10.2013, 19:03
nie lepiej w koło jeziora

Pozostałe