POSADŹ KARSNOLUDKA

  • 05.11.2013, 11:51
  • Katarzyna Krzak
POSADŹ KARSNOLUDKA
Bielawskie krasnoludki bardzo chcą wrócić do Bielawy, więc proszą mieszkańców aby pokazali im różne miejsca w mieście i okolicy, jako propozycję „miejsca dla krasnala”. Przysłali do nas wzorzec, którym należy się przy tym posługiwać.

Bielawskie krasnoludki bardzo chcą wrócić do Bielawy, więc proszą mieszkańców aby pokazali im różne miejsca w mieście i okolicy, jako propozycję „miejsca dla krasnala”. Przysłali do nas wzorzec, którym należy się przy tym posługiwać.
ZASADY: należy wydrukować (w formacie: min. A5, max A4), zamieszczony przez nas, wizerunek krasnoludka, następnie pokolorować go, nakleić na tekturce i wyciąć. Teraz trzeba pomyśleć, gdzie w Bielawie lub okolicy, taki krasnoludek mógłby się w pojawić. Idziemy w to miejsce ustawiamy w nim „naszego” krasnoludka i robimy mu zdjęcie. Wybór miejsca jest dowolny i sposób usadowienia krasnoludka jest dowolny, jednak nie może on wiązać się z prywatnym mieszkaniem ( czyli, pokoje, łazienki, balkony, przedpokoje itp. ).
Po wykonaniu zdjęcia wysyłamy je do organizatora:
przez skrzynkę wiadomości na profilu MOKiS w portalu Facebook
wysyłając na adres [email protected]
Organizator oceni je przede wszystkim pod kątem POMYSŁU I KREATYWNOŚCI.
UWAGA! Przez kreatywność rozumiemy nie tylko wytypowanie miejsca, ale również inne pomysły związane z tym miejscem jak i sposobem „pojawienia” się krasnoludka w tym miejscu.
Do zabawy/konkursu należy zgłaszać TYLKO kolorowe zdjęcia w formie cyfrowej. Zdjęcie może być wykonane, telefonem komórkowym, aparatami cyfrowymi lub aparatami analogowymi jednak potem zeskanowane i zapisane cyfrowo. Nie mogą przekraczać 1 Mb. Do zdjęcia dopisujemy informacje: jak na imię ma krasnoludek i gdzie zostało wykonane zdjęcie. Można dopisać dodatkowe informacje lub okoliczności pojawienia się krasnoludka.
Artystyczna jakość zdjęcia nie jest ważna, aczkolwiek fotografie złej jakości ( słaba ostrość, wyrazistość, ciemne, źle skompresowane ) nie będą przyjęte do oceny.
Do zdjęcia załączamy informacje: Imię i Nazwisko autora pomysłu czy fotografii, wiek, adres zameldowania, adres e-mail.
UCZESTNICY:
Uczestniczyć może każdy zameldowany mieszkaniec Bielawy ( bez względu na wiek, płeć i wiarę lub niewiarę w krasnoludki ) mający, bujnie rozwinięty, kreatywny system myślenia, chęci do działania w czasie i przestrzeni, poczucie humoru, urządzenie do cyfrowego zapisu obrazu i dostęp do internetu.
TERMIN: Zabawa odbędzie się w dwóch turach w terminie 4 listopada do 10 grudnia.
Tura 1 – 4 – 25 listopad wykonywanie i wysyłanie zdjęć
Tura 2 – 28 – 10 grudzień umieszczenie zdjęć w galerii i zbieranie komentarzy
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w dniu 15 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Placu Wolności
NAGRODY :
Autor zdjęcia/pomysłu, które zbierze największą ilość punktów w ocenie komisji i internautów otrzyma tablet 7'' z wifi, GPS-em i z możliwością odbioru telewizji naziemnej – nagrodę fundują: Sklep Papierniczy BOOM i Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZASAD PUNKTACJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE MOKiS W ZAKŁADCE : POSADŹ KARSNOLUDKA
http://mokisbielawa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=395:posad-karsnoludka-zasady-zabawy&catid=34:aktualnoci
RYSUNEK KRASNOLUDKA DO POBRANIA NA STRONIE MOKIS :
http://mokisbielawa.pl/images/skrzat1.pdf

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe