MŁODZIEŻOWY SEJMIK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO W BIELAWIE

  • 08.11.2013, 10:15
  • Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura
MŁODZIEŻOWY SEJMIK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO W BIELAWIE
W ramach projektu pn. Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego realizowanego przez Wrocławskie Stowarzyszenie SemperAvanti w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

W ramach projektu pn. Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego realizowanego przez Wrocławskie Stowarzyszenie SemperAvanti w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, 7 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bielawie odbyła się konferencja pt. Potrzeby Młodzieży Powiatu Dzierżoniowskiego.
Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe