NIEPOKONANI JUNIORZY

  • 13.11.2013, 13:04
  • Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura
NIEPOKONANI JUNIORZY
Drużyny młodzieżowe nie zwalniają tempa. Juniorzy Bielawianki Bester Bielawa w niedzielę po raz kolejny wygrali mecz, utrzymując tym samym wysoką pozycję w danej kategorii wiekowej. Juniorzy pokonali na własnym parkiecie rówieśników z Gwardii II Wrocław prowadzonej przez wielokrotnego reprezentanta


Drużyny młodzieżowe nie zwalniają tempa. Juniorzy Bielawianki Bester Bielawa w niedzielę po raz kolejny wygrali mecz, utrzymując tym samym wysoką pozycję w danej kategorii wiekowej. Juniorzy pokonali na własnym parkiecie rówieśników z Gwardii II Wrocław prowadzonej przez wielokrotnego reprezentanta Polski Ireneusza Kłosa.
Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe