MIESZKANIE DLA KAŻDEGO

  • 13.11.2013, 13:15
  • Katarzyna Krzak
MIESZKANIE DLA KAŻDEGO
We wrześniu 2013 roku dobiegła końca czteroletnia kadencja zarządu bielawskiej spółki MZBM. Okazją do podsumowania działań podjętych w minionym czasie, ale także do zaprezentowania planów na przyszłość było spotkanie z mieszkańcami zorganizowane przez bielawską spółkę.We wrześniu 2013 roku dobiegła końca czteroletnia kadencja zarządu bielawskiej spółki MZBM. Okazją do podsumowania działań podjętych w minionym czasie, ale także do zaprezentowania planów na przyszłość było spotkanie z mieszkańcami zorganizowane przez bielawską spółkę.

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paulina
Paulina 22.11.2013, 19:31
Pan Dubas wprowadza zachodnie standardy, a tego brakowało. Ciekawe jak to w praktyce będzie wyglądać. Ale powodzenia życze bo zatatwić coś w MZBM to katastrofa była...
Gość
Gość 19.11.2013, 00:39
Widać ze kampania się już rozpoczęła!!!! Możemy się spodziewać zwiększonej ilości spotkań na temat jak łatwo jest dostać mieszkanie.....Lansu nadszedł już czas.
Gość
Gość 13.11.2013, 16:39
Moje pytanie jest następujące skąd tak duża ilość lokali do przydzielenia ??
336 lokali u-ha ! Piękny wynik ale czym on jest spowodowany ? Przecież puste mieszkania nie rosną jak grzyby po deszczu ?

Pozostałe