VIII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR JESIENI

  • 13.11.2013, 14:57
  • Katarzyna Krzak
VIII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR JESIENI
Spółdzielczy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie oraz TKKF Ognisko "Dzierżoniów" zapraszają na VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Jesieni. Turniej rozegrany zostanie 19 listopada (początek o godz. 17.30), w dużej sali SDK na os. Jasnym 20. Na zwycięzców czekają nagrody. Zaprasz

Spółdzielczy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie oraz TKKF Ognisko "Dzierżoniów" zapraszają na VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Jesieni. Turniej rozegrany zostanie 19 listopada (początek o godz. 17.30), w dużej sali SDK na os. Jasnym 20. Na zwycięzców czekają nagrody. Zapraszamy wszystkich chętnych do gry miłośników tenisa stołowego. Wpisowe: 5 zł.

 

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe