GOŚCIE Z BROUMOVA NA SESJI RM

  • 28.11.2013, 13:10
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
GOŚCIE Z BROUMOVA NA SESJI RM
Sesja Rady Miejskiej w Nowej Rudzie składała się z dwóch części. W trakcie pierwszej radni zajęli się omówieniem ośmiu projektów uchwał, dotyczących m. in. spraw finansowania i budżetu.Sesja Rady Miejskiej w Nowej Rudzie składała się z dwóch części. W trakcie pierwszej radni zajęli się omówieniem ośmiu projektów uchwał, dotyczących m. in. spraw finansowania i budżetu.

Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nowa Ruda +
Nowa Ruda + 29.11.2013, 09:33
Witam Państwa, zbliżają się wybory samorządowe. Powoli czas na rozliczenia radnych z ich dotychczasowej działalności. Czy jest w ogóle jakiś radny, który informuje na co dzień o swojej bieżącej działalności i aktywnościach? Jeden składał takie deklaracje, założył nawet bloga. Niestety nic z tego nie wyszło. Kolejna deklaracja bez pokrycia. XXI w. wymaga transparentności w działaniu. W cywilizowanym kraju/regionie brak informowania przekreśla danego kandydata. Czas wyciągać wnioski!

Pozostałe