SKRZYPEK WYRÓŻNIONY NA SESJI W DZIERŻONIOWIE

  • 29.11.2013, 11:05
  • Marcin Łubkowski
SKRZYPEK WYRÓŻNIONY NA SESJI W DZIERŻONIOWIE
Michał Gromadzik - młody, obiecujący skrzypek wraz z przedstawicielami dzierżoniowskiego klubu kolarskiego odebrali od radnych gratulacje za wyjątkowe sukcesy w kulturze i sporcie.
Marcin Łubkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 29.11.2013, 22:05
burmistrz i jego radni to prawdziwi katolicy, siedza w pierwszych ławkach w kosciele i sie modla
Gość
Gość 29.11.2013, 19:28
Przykre jest to że zawodnika MULKS JUNIOR Dzierżoniów Michała Bobrowskiego to już nie zaproszono. Z 400 utalentowanych Dolnoślązaków wybrano 50 tych najwybitniejszych w tym Michała Bobrowskiego i jemu również przyznano stypendium. Chłopak reprezentuje Dzierżoniów na arenie krajowej i międzynarodowej a tutaj burmistrz nadal unosi się honorem po aferze stypendialnej która odkrył Pan Stanisław Warchoł prezes tego klubu.

Pozostałe