UDANE ZAKOŃCZENIE SEZONU GRAPPLERÓW

  • 03.12.2013, 11:35
  • Katarzyna Krzak
UDANE ZAKOŃCZENIE SEZONU GRAPPLERÓW
1 grudnia we Wrocławiu odbyła się 49 edycja Amatorskiej Ligi MMA. W zawodach udział wzięło 250 zawodników walczących w formule MMA oraz BJJ NO-GI.

1 grudnia we Wrocławiu odbyła się 49 edycja Amatorskiej Ligi MMA. W zawodach udział wzięło 250 zawodników walczących w formule MMA oraz BJJ NO-GI. Na 3 matach oraz „ klatce „ zawodnicy walczyli o medale Mistrzostw Polski JUNIORÓW MMA oraz Seniorzy w ramach Pucharu Polski Ziemi Zachodniej. Bielawski Klub IRON BULLS reprezentował Norbert Warchoł który walczył w formule BJJ NO-GI w kat. 73kg kolorowe pasy. Po zaciętych pojedynkach nasz zawodnik zdobył srebrny medal.

 

- Jestem zadowolony że nadal mam motywację aby startować w zawodach. Obecnie więcej czasu poświęcam swoim podopiecznym jak swojej formie sportowej. W turnieju stoczyłem 3 walki z czego dwie wygrałem przed czasem a w trzeciej musiałem uznać wyższość przeciwnika - Norbert Warchoł

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 09.12.2013, 15:44
pewnie że dobre Norberta w tym zasługa a teraz Sławka
Gość
Gość 04.12.2013, 10:45
bebson gold team same dobre chłopaki

Pozostałe