LETNIA ZADYMA W ŚRODKU ZIMY CZYLI MINIFINAŁY WOŚP

  • 10.01.2014, 08:14
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
LETNIA ZADYMA W ŚRODKU ZIMY CZYLI MINIFINAŁY WOŚP
Dobiegają końca przygotowania do 22 Finału WOŚP w Dzierżoniowie. Od 8 stycznia ruszyły Minifinały w placówkach oświatowych. Do grona sprawdzonych organizatorów dołączyło w tym roku Przedszkole Publiczne nr 7.Dobiegają końca przygotowania do 22 Finału WOŚP w Dzierżoniowie. Od 8 stycznia ruszyły Minifinały w placówkach oświatowych. Do grona sprawdzonych organizatorów dołączyło w tym roku Przedszkole Publiczne nr 7. My zawitaliśmy do największego gimnazum w powiecie dzierżoniowskim, a tam czekały na uczniów i naczucieli rewelacyjne gadżety.

Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 10.01.2014, 13:15
Elwira broni i będzie bronić swojego stołka jak sama mówi. Ciekawe co zrobi już na jesień jak PO przewali wybory. Kto ją wtedy obroni ? :)

Pozostałe