NOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA OSIEDLI

  • 30.01.2014, 11:06
  • Edyta Babiarz
NOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA OSIEDLI
Od dziś obowiązuje nowy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru os. Złotego i Tęczowego.

Od dziś obowiązuje nowy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru os. Złotego i Tęczowego. Plan określa zasady i warunki zagospodarowania przestrzennego obszaru os. Złotego i Tęczowego w zakresie ochrony i kształtowania ładu przestrzennego, ochrony środowiska, przyrody i krajobrazu kulturowego oraz w zakresie wymagań wynikających z potrzeb kształtowania przestrzeni publicznych.

Ustala obsługę obszaru w zakresie infrastruktury technicznej z sieci istniejących i projektowanych oraz realizację nowych sieci infrastruktury technicznej w liniach rozgraniczających dróg.

Projekt nowego planu zagospodarowania wraz z prognozą oddziaływania na środowisko był wyłożony do wglądu zainteresowanych w Biurze Obsługi Klienta UM w lipcu. Odbyła się także dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie. Mieszkańcy wnieśli uwagi dotyczące m.in. kwestii reklam czy możliwości rozbudowy istniejących obiektów handlowych.

Nowy plan zagospodarowania przestrzennego os. Złotego i Tęczowego:

http://bip.um.dzierzoniow.pl/#Z2V0Q29udGVudCg2Nzk5MDA5NDkp

Edyta Babiarz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe